A11VO130 Rexroth Piston Pump
₹1,41,030.00Price
| Power | 5 HP |
| Discharge | Upto 10LPH |
| Usage/Application | Industrial |
| Maximum Pressure | 155 kgf/cm2 |
| Maximum Speed | 2200 rpm |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 210 V |
| Material | Cast iron |
| Country of Origin | Made in India |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

