A2FO45 Rexroth Hydraulic Pump
₹65,341.00Price
| Flow Rate | 50 LPM |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | Pneumatic |
| Automation Grade | Automatic |
| Motor Horsepower | 4.5 HP |
| Motor Speed | 1950 rpm |
| Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Country of Origin | Made in India |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

