A4vg28 Rexroth Piston Pump
₹1,20,200.00Price
| Power | 4 HP |
| Discharge | Upto 10LPH |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Maximum Speed | 1700 rpm |
| Head | 5m |
| Frequency | 45 Hz |
| Voltage | 210 V |
| Material | MS |
| Displacement Version | Variable |
| Country of Origin | Made in India |
We "Bharat Hydraulic" are a Proprietorship Firm, engaged as the Distributor / Channel Partner, Retailer & Service Provider of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hydraulic Pump etc.

