Daikin Piston Hydraulic Pump
₹35,721.00Price
| Flow Rate | 20 LPM |
| Power | 3 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Surface Finish | Color Coated |
| Material | Cast Iron |
| Head | 5m |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Displacement Version | Variable |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc

