Danfoss hydraulic axial piston pump
₹89,608.00Price
| Discharge | 200LPH |
| Applications | Supercharging |
| Usage/Application | Industrial |
| Motor Horsepower | 3 HP |
| Number Of Stages | Multi Stage |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 240 V |
| Material | Cast iron |
| Max. Speed | 1470 rpm |
| Country of Origin | Made in India |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

