Open Circuit Piston Hydraulic Pump
₹45,700.00Price
| Power | >5 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Flow Rate | 40 LPM |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Material | Cast Iron |
| Head | 5m |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

