Rexroth A2FM Series Fixed Displacement Piston Motor
₹65,400.00Price
| Speed | Upto 1400RPM |
| Power | 3 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Material | Cast Iron |
| Head | 5m |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Displacement Version | Variable |
| Country of Origin | Made in India |
We "Bharat Hydraulic" are a Proprietorship Firm, engaged as the Distributor / Channel Partner, Retailer & Service Provider of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hydraulic Pump etc.

