Rexroth A2FO200 Bent Hydraulic Pump
₹2,53,230.00Price
| Flow Rate | 30 LPM |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Automation Grade | Automatic |
| Motor Horsepower | 6.5 HP |
| Motor Speed | 2400 rpm |
| Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 238 V |
| Country of Origin | Made in India |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

