Rexroth A4FO Axial Piston Fixed Pump
₹46,750.00Price
| Flow Rate | Upto 10LPH |
| Power | 5 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | AC Powered |
| Material | Cast Iron |
| Head | 5m |
| Frequency | 45 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Speed | 1800 rpm |
| Displacement Version | Variable |
| Country of Origin | Made in India |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

