Tokimec Hydraulic Vane Pump
₹4,260.00Price
| Type | Hydraulic Vane Pump |
| Usage/Application | Industrial |
| Motor Horsepower | 1 HP |
| Number Of Stages | Multi Stage |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Material | MS |
| Max. Speed | 1200 rpm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Tokimec |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

