Yuken variable piston Pump Repairing Services
₹24,250.00Price
| Discharge | 10LPH |
| Applications | Supercharging |
| Usage/Application | Industrial |
| Motor Horsepower | 3 HP |
| Number Of Stages | Multi Stage |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Material | Cast iron |
| Head | 5 m |
| Max. Speed | 2100 rpm |
| Packaging Type | Wooden Box |
Bharat Hydraulic is a distinguished Retailer, Service Provider and Trader offering an enormous consignment Of Hydraulic Pump Repairing Service, Mild Steel Hyraulic Pump etc.

